| fliscoaie a întrebat:

Am un s4 si azi dimineata cand am vrut sa dau luminozitatea am vazut ca nu mai este linia aia acolo sa dau luminozitatea mai tare ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| Colors a răspuns:

Probabil sa intri la setări- afișaj. Mie îmi dispare când am bateria foarte slaba.

| Edy_Mihai_Eduard_1980 a răspuns:

laughing Cand vad ce raspunsuri dau unii laughing) Ai telefonul sub 5% sau ai dezactivat functia din setari.

| ΓωλδενΒλλαδΚλλαωωδηηώψξ a răspuns:

Probabil,că e de la baterie.sau bateria dvs are probleme sau că va umblat prieteni dvs sau dacă aveți copii şi vau stricat ei.sau dacă la-ți pus foarte mult la încărcat şi nu vă mai funcționează bateria din cauza Curentului de 220V că tot la-þi pus de multeori la încărcat.sau că telefonul dvs are probleme sa softului dvs sau că nu vă citeşte ceva sau că nu are condiția lui.de a vă citi ceea ce vă apare pe telefonul dvs.cam atât ştiu.