| SoRiNaQo a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Fit de 4 ani si nu mi s-a stricat nimic,pana acum. Nu imi mai face atingere cand bag castile ( mufa jack ) iar pe net nestiind cum si ce sa caut am ajuns la voi, dragi prieteni.

Ce imi recomandati? Stiti de unde pot da comanda pentru asa ceva sau cat m-ar costa daca as merge la un GSM?

Ofer funda pentru cel care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

La orice service din orasul tau. Schimbarea mufei jack-mama de 3.5 costa intre 15-22 de lei, in functie de service si de piesa daca e originala e mai scumpa, daca e chinezarie e ieftina.