| yoooomeee a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini s5570 am vrut sa instalez o versiune noua de software iar versiunea cerea sa instalez cu clockworkmod recovery si kernel... pe langa rom.am instalat kernel. apoi imi cerea sa il restartezi tot in cwm dar nu s-a mai aprins si nici nu reactioneaza la nimic nici in download mod nu intra

1 răspuns:
| AgeX3 a răspuns:

E brick,incerca sa reinstalezi androidul vezi sa nu fie ultimul android, pentru ca daca iei ultimul android o sa iti mearga prost, si eu am patit o chestie similara dar cu o tableta myria, si am conectat-o la pc am pus-o in safe mode am reinstalat androidul si mi-a mers dupa. Sper sa ai succes, bafta.