| Protiuc_Adiprotiuc_1994 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s i9000 si cand imi pun niste aplicati pe el la un timp de 2 ore sau o zii mi se blocheaza si nu mai pot face nimic pe el trebuie sa il resetez si il resetez si cand imi pun iarasi aplicati iarasi se blocheaza va rog spuneti-mi ce sa fac ce sa instalez sau cum sa il fac sa nu mi se mai blocheze rooggg multumesc

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

La orice aplicatie face asa sau numai la anumite aplicatii.S-ar putea ca acele aplicatii sa fie de vina.

| Protiuc_Adiprotiuc_1994 explică (pentru horia2012):

Cam da am incercat sa nu pun multe aplicati sau care merg greu mi-am pus doar cateva care imi sunt necesare si la un timp mi se blocheaza