| BlooyGirl a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S III mini si vreau sa transfer niste poze si un video in PC, dar cand pun cabul de date in calculator se incarca si nu imi apare fereastra aia cu Open Files sau ceva de genu si nu stiu cum sa fac.
Funda?

3 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

Nu ai card de memrie poatehappySucces!
Sau trebuie instalat ceva.La mine apare TRANSFER IMAGINE si acolo dau happy

| Draquila a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Mini 2 și am instalat programul acela Nokia PC Suite și când vreau să iau o melodie, ceva. Iau un telefon Nokia din casă și îi bag cardul de memorie și cu USB-ul le iau. Niciodată nu m-am descurcat cu cablul de date de la Samsung. E mai lejer (pentru mine) așa. Îți recomand și ție. Deci bagi cardul de memorie în alt telefon (Nokia), iei ce vrei să iei, scoți cardul și-l bagi înapoi în telefonul Samsung. Sper că te-am ajutat! =P / http://download.chip.eu/ro/Nokia-PC-Suite-7.1.180.94_110259.html, de aici poți lua Nokia PC Suite. :]