| Mocanu_Catalin_1996 a întrebat:

Cum fac sa mearga cablul usb de la samsung galaxy s plus la pc... ca de incarcat incarca dar de aparut vreo fereastra sa bag melodii in el poze, video etc... nu apare.

5 răspunsuri:
| Rachelyna a răspuns:

Intra in My Computer si deschide fereastra de acolo.

| Mocanu_Catalin_1996 explică (pentru Rachelyna):

Pai pna la urma am descoperit si singur. mersi oricum de raspunsuri... Samsung kies il aveam deja

| ClaraB a răspuns:

Setari - despre telefon - setari usb - aplicatie redare media si ar trebui sa iti apara.
dar cel mai bine iti descarci Samsung kies.

| bubulinatha12 a răspuns:

Spune`mi si mie k eu inca nu am descoperit

| Leonard_Cucos_1989 a răspuns:

Salut! am instalat pe laptop windows 7 si vreau sa bag melodii si poze pe tel am un galaxy plus si am cumparat un cablu de date si nu merge sa bag nimic pe el