| Amlg0 a întrebat:

Am Un Samsung Galaxy S2 WiMax si nu il mai pot debloca imi cere mail si cont google si nu el stiu ca nu e telefonul meu Cum fac! nu am nici CD lasati-mi un id Cv

RASPUNS CASTIGATOR happy

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Incearca variantele astea:
1. Volume Up + Power
2. Volume Down + Home + Power
3.Home + Power
Prima oara incearca varianta 1, iar daca merge va trebui sa lucrezi din butoanele de volum. Ai aici tutorial si alte combinatii de butoane: http://www.wikihow.com/Reset-Your-Android-Phone Funda? (copiaza linkul si pune-l in browser)

3 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Hei! Iti apare asta pentru ca ai gresit parola de deblocare (ori in numere ori in cifre) si trebuie sa il duci la service sa-i refaca softul. Funda?

| Amlg0 explică (pentru YoChriss):

Da stiu dar trebuie sa il resetez la setarile din fabrica cu calculatorul dar nu am programul nu stiu care este crying mai vedem daca esti castigator

| Amlg0 explică:

Mz mult frate happy