| monicutza_5552 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s3 versiunea noua i19305 (4G) si cand apas pe butonul de blocare mi se face ecranul mov cred. pentru o fractiune de secunda apoi isi revine la normal si merge fara nicio problema, nu mi s-a intamplat pana acum...ieri a facut asa de 2 ori
Mentionez ca telefonul nu are mai mult de 1 luna, l-am cumparat nou sigilat
Este vreo problema? Ma poate ajuta cineva?
Aseara i-am dat o resetare generala crezand ca poate de la vreo aplicatie instalata, dar azi a mai facut odata asa

1 răspuns:
| hp8510p a răspuns:

Asa imi face si mie...