| Gabi001 a întrebat:

Am un Samsung galaxy tab 3 si nu merge despicable my minion rush adica nu stiu ce are, deschid aplicatie dupa care mi se inchide automat sora mea are acelasi model de tableta numai ca a ei este pe alb a mea e pe negru si ii merge mie nu stiu dc imi iese din joc.Ce as putea face?

2 răspunsuri:
| hexer4u a răspuns:

Restart la tableta ai incercat?
Reinstaleaza aplicatia daca nu merge.
Reseteaza sistemul (Atentie! vei pierde tot)

| Gabi001 explică (pentru hexer4u):

Ma restartat tableta, am reinstalat aplicatia, sistemul nu are cum sa fie de vina deoarece de abia am luat tableta de cateva zile deci?