| Innovation a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Young si cand vreau sa bag un contact nou imi apare ecranul negru, vibreaza de vreo 3 ori si apoi imi zice "Ne pare rau! Please take log. Procesul android.process.acore s-a oprit in mod neasteptat.Incercati din nou.Inchidere fortata".Am incercat de o gramada de ori, am oprit si repornit telefonul dar tot nu merge sa bag alte contacte.Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| HDR10 a răspuns:

Mergi cu el la un service autorizat si te vor ajuta. Singur nu vei rezolva problema!
Bafta