| davilioxtre a întrebat:

Am si eu o intrebare referitor la telefonul Samsung i5500:
Am inchis ceva aplicatie descarcata si de atunci imi apare ceva de genul dupa ce il deblochez:Aplicatie aLock(procesul com.luma.alock)s-a oprit neasteptat.Incercati din nou.Inchidere fortata.Si eu tot apas inchidere fortata dar tot apare din nou si din nou...
Va rog cineva sam spuna si mie cum scap de aceasta eruare.MZ:X

2 răspunsuri:
| RoFilmeOnline a răspuns:

Da-i sa revina la setarile din fabrica sau daca ai root facut la el intra in recovery si da-i wipe data (sterge aplicatii si setari care au fost facute de la instalarea softului)

| MessiMessiMuzaffer a răspuns:

I bagi din nou Softul android 2.1
ID meu este messi_liyon21 vorbim pe mess despre chestia asta
Bafta