| User2 a întrebat:

Am un Samsung I9105P si tot incerc sa-i pun un cyanogenmod11 care necesita un CWM pentru backup.Am incercat si din recovery mod unde imi da o eroare si cu odin. Dupa instalarea cu odin in download mod nu se intampla nimic.Nu am root facut.

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Pentru ca cel mai probabil nu procedezi corect sau nu ai fisierele corespunzatoare. Iti propun sa renunti la cm11 pe s2plus deoarece are foarte foarte multe probleme.