| Constantin_Mircea_1983 a întrebat:

Am un Samsung galaxy young S6310, pe care am instalat clockworkmod recovery dar cand am instalat CWM recovery din greseala am sters si sistemul. Am incercat sa reinstalez sistemul cu ODIN dar nu a mers. Daca incerc sa pun un ROM facut pentru Samsung Galaxy Ace S5830, acesta o sa mearga sau o sa se arda placa de baza in timpul instalarii? Si daca il duc in service (telefonul este root-at) mi-ar face o resoftare gratuita? Multumesc

1 răspuns:
| anonim5543 a răspuns:

Salut, odata ce l-ai root-at nu mai ai garantie la el ai debrandat telefonul.

Gratuit niciodata, ai pierdut garantia deci va fi pe bani.

Pa, pa!