| bahhnar a întrebat:

Am un Sony Xperia C2104 și când deschid aparatul foto îmi dă eroare și îmi zice ca aparatul foto nu este disponibil. Ce pot sa fac și cât mar costa. Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Incearca sa-i dai un hard reset, chiar daca nu cred ca este o problema de software ci de hardware. Daca nu va merge si ai garantie, folosesteo.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă să mergi la setări, apoi apasă pe „aplicații".
Glisează la stânga până sus apare „toate" (ar trebui să ai 3 ferestre: descărcate, in curs, toate). Caută aplicația „camera" si apasă pe ea. Apasă apoi pe „Ștergere date".