| HeliosMetal a întrebat:

Am un Sony xperia J. Problema e ca nu gasesc icoana de File Manager, nu pot sa vad nimic ce am pe cardul de memorie, pur si simplu nu imi arata. Cu ajutorul cablului de dae am pus cateva fisiere text si cateva jocuri dar dupa aceea unde le gasesc pe tel. Unde le pune? Ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Daca nu-ti mai apare icoana de File Manager cauta in ''aplicatiile mele'', programul a functionat normal in timpul in care nu-ti mai aparea icoana in meniu.

| raduionutmarian a răspuns:

Cauta in Google Play ceva gen File Manager, descarci, instalezi si gata.