| Nicu112 a întrebat:

Salut..Am o problema uriasa si nu stiu ce sa fac.Deci am un telefon HTC Sesation 4G.deci problema mea este ca nu gasesc cardul in telefon deci pun melodii pe card cu ajutorul cablului de date(poze) si la miusic in telefon le gasesc...dar nnu gasesc jocuri aplicatii etc ce pun pe card deoarece nu stiu unde se afla. (nu este in galerie)si nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma sad

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Instaleaza de pe google play un alt manager de fisier, de exemplu astro, e bunicel plus ca are functia cautare dupa nume, si o sa gasesti cardul si ce ai pe el.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Pai Instaleaza de pe google play un alt manager

| vatco a răspuns:

In primul rand cardul intern de memorie nu poti sa il scoti. daca ai card microsd este sub baterie langa cartela..pentru a vedea alte tipuri de fisiere trebuie sa ai un file manager.astro file manager este destul de ok si usor de folosit.in el ai o optiune sa vezi doar din cardul de memorie al telefonului, adica cel intrern.sau sa cauti un anumit tip de fisiere.

| SpeedMax a răspuns:

Este foarte simplu.
Instaleaza Es File Manager si va aparea in el tot ce iti trebuie.

| Nicu112 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri... miau fost de folos...