| Neagu_Gabriela_1995 a întrebat:

Am un telefon Allview A4ALL si nu primesc toate mesajele, iar din cele pe care le trimit la fel destinatarul nu le primeste pe toate. Nu e de vina cartela deoarece am schimbat-o de mai multe ori. I-am dat update la fel face, i-am dat resetare din fabrica si iar la fel. Din ce cauza poate fi? Si ce ii mai pot face?

Răspuns Câştigător
| master77 a răspuns:

Incearca sa mai stergi din mesaje, unele telefoane cand au mesageria plina nu mai functioneaza cum trebuie.

| Neagu_Gabriela_1995 explică (pentru master77):

Nu era din cauza numarului de mesaje, deoarece le sterg zilnic si nu vorbesc foarte mult. in momentul acesta nu mai conteaza deoarece telefonul mi s-a stricat definitiv.

1 răspuns: