| Matei_Alin_1999 a întrebat:

Am un telefon ALLVIEW X1 SOUL si din pacate l-am scapat si s-a spart insa se vede iconitele, textul la fel dar nu pot umbla pe el si ma intreb daca pot schimba doar touch-ul? Sau trebuie sa schimb display-ul cu totul? Pe internet am gasit doar toch-ul dar am vorbit cu mai multi care se ocupa cu asa ceva si a spus ca nu poate sa schimbe numai touch-ul, doar display-ul cu totul! Deci se poate schimba doar touch-ul sau trebuie display-ul cu totul?

4 răspunsuri:
| Matei_Alin_1999 explică (pentru Iwao):

Si cine mi-l asambleaza?

| Iwao a răspuns (pentru Matei_Alin_1999):

Popa nu, un tamplar, fierar nici atat, mergi la un service telefoane, contra cost il schimba.

| Matei_Alin_1999 explică (pentru Iwao):

Te-ai nascut degeaba! De ce mai raspunzi si imi dai link-uri daca nu stii despre ce e vorba in continutul lor? In primul link care mi l-ai dat nu schimba doar touch-ul ci schimba intreg ansmablul cu touch display si tot!