| deyutza_6928 a întrebat:

Am un telefon Nokia c5-03 si vreau si eu jocul cu talking tom dar nu il gasesc. Stiti vreun site? dau funda. scuzati cateogria

4 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Talking tom este doar pentru android, nu pentru symbian ( cum are Nokia )

| MaxKiller911 a răspuns:

Taking tom e doar pentru android, nu pentru symbian ( cum are Nokia )

| pkjaauhfweuefef a răspuns:

Mha taliking tom nu e joc e o aplicatie de android si iphone dar il gasesti si pe symbian iti dau un site sil gasesti ....gamemob...

| pkjaauhfweuefef a răspuns:

Mha taliking tom nu e joc e o aplicatie de android si iphone dar il gasesti si pe symbian iti dau un site sil gasesti ....gamemob... dar se tasteaza pe butoane si e foarte nasol foarte si iti da error e nasol