| mishu87 a întrebat:

Am un telefon Nokia Lumia 800 si vreau sa il conectez cu un cablu compatibil pe care il am pentru ai face ultimul update dar nu pot sa ii fac din cauza ca in loc sa imi ia ca cablu de date el imi incarca ca cu un incarcator. Dau Funda cine ma poate ajuta sa rezolv problema. Poate a-ti mai patit careva asa ceva si ma puteti ajuta. FUNDA! happy

2 răspunsuri:
| 4drian a răspuns:

Este posibil sa ai nevoie de zune. prin wifi nu merge sa faci update? in my computer il vezi?

| mishu87 explică:

Am zune instalat stiu ca trebuie.nu merge la modelul asta prin WIFI m-am informat. la altele merg doar la asta nu.