| Niculae_Edy_1995 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy mini 2 si mi-am spart ecranul.Am cumparat unul nou iar acum touchscreenul nu mai merge bine.Se mai intrerupe sau da in alta parte.Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Xpressurself a răspuns:

Nu ai spus daca ecranul ti-a fost schimbat la un service pentru telefoane sau nu. in ambele cazuri mai bine mergi si vezi ce se poate face. nu am inteles nici daca ti-ai cumparat un telefon nou sau un ecran nou. vezi tu. sunt detalii importante. de la acelasi dealer au fost cumparate? ai primit garantie? la fel si in aceste cazuri, ti-as indica sa mergi inapoi si sa rezolvi ce se poate rezolva.

| Xpressurself a răspuns (pentru Xpressurself):

Ia un adult cu tine