| Cosmin_Sergiu_2000 a întrebat:

Am un telefon UTOCK 351d si acuma cateva zile am setet camera din fata, acuma o vreau pe cea din spate, cum procedez, dau funda. ( Are android 4.2.2 ).

5 răspunsuri:
| AliLina2 a răspuns:

Salut,pretenas,intri la camera si vezi ca jos in dreapta e o camera, dai pe ea si se schimba..Succes!

| AlexL28 a răspuns (pentru AliLina2):

Sincer, credeam ca-si bate joc laughing

| AliLina2 a răspuns (pentru AlexL28):

Pai si eu m-am gandit la fel, dar cred ca a apasat din greseala pe camera si nu stie sa revina la cea din spate.

| Cosmin_Sergiu_2000 explică (pentru AliLina2):

Da stiu imi aparea acea camera, dar acuma nu imi apare.

| AliLina2 a răspuns (pentru Cosmin_Sergiu_2000):

Pai inseamna ca are o problema, nu avea cum sa dispara pur si simplu.du-l la reparat.