| TruLove a întrebat:

Am un telefon Vodafone,am bagat card de memorie in el si imi apare o eroare pe ecran "spatiu insuficient" si scrie asa "telefon, mesaje, manager fisier si nu dispare de pe ecran..nu pot folosii telefonul help

2 răspunsuri:
| Anonimcunoscut123 a răspuns:

Ar trebui sa mergi la service sau sa te uiti la setari in spatiu socare daca cardul este activar si daca s-a desc. driver-ul

| Anonimcunoscut123 a răspuns:

Ar trebui sa mergi la service sau sa te uiti la setari in spatiu socare daca cardul este activar si daca s-a desc. driver-ul.SUCCES!