| loveusa a întrebat:

Mi-am luat 1 joc pentru telefonul meu Vodafone 455 si cand l-am instalat scrie eroare java memorie indisponibila!eu am card de 2 gb nu stiu de ce scrie asa?Fundita la cine ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Nu o sa iti mearga niciun joc pe tel. Am si eu si am incercat tot ce se putea dar degeaba

2 răspunsuri:
| DRAGOSH977 a răspuns:

Jocurile nu pot fi in card numai in telefin deci mai muta din melodii sau ce ai tu in telefon in card si apoi porneste, funda?

| andreeamari22 a răspuns:

Poate ca jocul nu e compatibil cu telefonul... mi s-a intamplat!