| RxTx a întrebat:

AM UN TELEFON XAOMI 13 MIUI m2012k11ag cu versiunea de android 12.
AM MARI PROBLEME CU ISTORICUL APELURILOR.
Dacă mă sună cineva nu văd nicăieri la ce oră m-a sunat, văd doar că azi sau ieri sau joi
ziua mi-o spune, dar nu găsesc nicăieri istoricul apelurilor să văd dacă am mai vorbit cu omul respectiv vreodată sau dacă știu în ce zi am vrbit cu un om.
Nu pot găsi prin sutele de telefone primite si date la ce oră au fost date, nu scrie nicăieri la ce ora am vorbit in x zi. Văd dacă eu am inițializat apelul sau am primit un apel, asta mi-o afișează, dar la ce oră si istoricul apelurilor nu imi apare nicăieri!
Ajutor!

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Alegi un nume de pe lista, apesi pe el si o sa apare 3 iconițe. Apesi pe cea si dreapta undes probabil scrie istoric apeluri si arata ca un ceas cu o sageata si o sa apara detaliile.

| Wr3nch a răspuns (pentru RxTx):

Iti apare asa pentru ca ii dai pe ei din lista de contacte. Cand dai intai pe iconul de la agenda, ai de ales intre favorite, recente si contacte. Alege intai recente, apoi numarul dorit si ar trebui sa mearga.

| RxTx explică (pentru Wr3nch):

MULTUMESC
Am incercat și acest lucru dar aici imi apare doar ultima convorbire cu persoana respectiva
imi apare ora când am vorbit ultima data cu persoana respectivă
dar nu pot vedea istoricul când am mai vorbit cu acea persoana
câte minute am vorbit cu persoana respectivă
Stii cumva ce trebuie sa fac ca sa vad si eu o lista a apelurilor de la persoane?
vreau sa vad că am vorbit si pe data si la ora si la ora