| pavalas1233 a întrebat:

Am un telegon Nokia Lumia 435 si nu pot intra in magazin imi scrie -Avem probleme la conectarea la Magazin in acest moment.Incercati din nou peste 1-2 minute.Ce sa fac intru peste 2 minute tot asa. ajutati-ma va rog

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Arunca-l si ia unul cu Android. Eu l-am dat copilului si mi-am luat altul. Nu mai iau nici batut cu Windows Phone.

| dragosbogdan001 a răspuns:

1) Telefoanele cu windows 8 sunt cele mai proaste telefoane existente pe piata, mai ales Nokia lumia. Au o groaza de erori si alte prostii.
2) Referitor la problema ta, raspunsul e clar: nu iti merge internetul (conexiunea la internet). Ca raspuns la intrebarea "de ce", se potriveste perfect cu "1)".