| Tαиíα a întrebat:

Am văzut ca sunt o mulțime de aplicații pe APP strore de pe care pot sa descarc muzica absolut gratis in telefon. M-a întrebam dacă aceste aplicații nu sunt virusate și dacă nu dăunează INFO parcare măsura telefonului. Menționez ca vorbesc de iOS (iPhone7 plus)

3 răspunsuri:
| Anonima283 a răspuns:

Recomand aplicația snaptube, pe care o poți descărca de pe google! Scuze dar nu știu dacă poți, eu nu am iPhone.

| razvan1558 a răspuns:

Nici o aplicatie de pe App store nu e virusata, aceasta aplicatie este 100% sigura cand vine vorba de securitate

| Voicu_Iulia_1993 a răspuns:

Nici o aplicație de pe app store nu este virusata, dar cel mai bine ți-aș recomanda să descarci muzică de pe YouTub mp 3