| rockvandam a întrebat:

De ce cand vorbesc la telefon de pe iphone7 plus imi tot da apel esuat?

3 răspunsuri:

Buna!

Poate nu ai semnal in zona in care te aflii sau pur și simplu rețeaua de telefonie pe care tu o folosești au ceva bug-uri și probleme astăzi. Ai putea încerca sa ceri sim ul cuiva și sa bagi in iPhone ul tău și sa vezi dacă problema persista. Dacă problema încă este acolo asta ți ar putea da semne de întrebare ca telefonul tău poate are niște probleme tehnice iar tu l ai putea duce la service.

Mult succes și o zi buna!happy

| cosmin0608 a răspuns:

Ce retea folosesti?

| rockvandam explică (pentru cosmin0608):

Orange
Da telefonul il am de 4 luni si pana acum nu am avut probleme.Am si probleme cu semnalul uneori.