| onuticuta200312 a întrebat:

Am vazut reclama pe facebook la Iphone 6s replica la 350 lei.Ce este? Ma gandesc ca nu are functiile telefonului original! Spun asta pentru ca sunt in cautarea unui telefon! FUNDA

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce sa fie, o replica ieftina si proasta care nu are nicio legatura cu telefonul original

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU-ţi recomand să cumperi "replica" ( fie şi "1:1 replica identica, cu originalul" a ) nici unui model de telefon deoarece nimeni nu-ţi poate "garanta" performanţele acelor modele şi vei avea diverse probleme ( nefuncţionare, defecte, nu vor rula unele aplicaţii/jocuri, etc. )...

NU vă mai "aruncaţi" banii degeaba!

Toate cele bune!

| Divy a răspuns:

E o chinezărie în afară de carcasă nu ai să ai parte de prea mult.
Nu merită mai bine iei original dacă vrei un lucru în general replicile sunt o mascaradă care cei inteligenți o evită

| gineldllk a răspuns:

Cauta un telefon la Orange sau Vodafone sau daca vrei telekom nu te zgarci pentru ca telefoanele mai ieftine poate avea probleme daca vrei ati recomand Samsung galaxy note 3 care este la suma de 18 milioane lei vechi sau un doodgee varianta mai ieftina 3 sau 4 milioane lei vechi sau cum vrei tu. baga funda

| Stf001 a răspuns:

E la fel la aspect dar camera o are mai mică si are android nu ios