| LucaAlex20 a întrebat:

Aplicatie Android pentru sms.ri sterse si fara "backup" anterior.
Am doua telefoane (unul Galaxy grand prime si al doilea un Lenovo) de pe care as vrea sa recuperez mesajele sterse in urma cu ceva vreme caci in unul din ele sunt niste mesaje importante care ma vor ajuta sa dovedesc ceva.
Mi-ar fi de mare folos ceva mai simplu!
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Stiu ca e veche intrebarea, dar acum am gasit-o la "vechi" si fara raspuns, si intrew timp si eu am avut problema asta, deci ar fi util de stiut daca si cu ce aplicatie/ii ai rezolvat eventual. Multumesc!