| DeeaDiDi123 a întrebat:

Are cineva Android 12 pe telefon?
Cum vi se pare? Cu ce schimbări vine?

4 răspunsuri:
| RaduRobertRO a răspuns:

Am eu Android 12 pe Note 10+, e ok. Nu vad mari schimbari, la prima repornire a aplicatiilor mi s-a cerut sa accept iarasi conditiile si cam atat la prima vedere.

| Trixt3r a răspuns:

Uite aici un review la andriod 12, are ceva optimizari bune, dar inca mai primeste update-uri si fix-uri la probleme.
https://www.youtube.com/watch?v=ZJrH9pnTQC0

| Trixt3r a răspuns:

Ce ai mai baiatule, ai fumat șpeiș?

| DearestVicinity43 a răspuns:

Depinde putin si de telefon. Eu am S21 FE 5G si A52s 5G iar la nivel vizual si efecte am sesizat niște diferențe intre ele. Panoul lateral cel de care tragi din dreapta spre stânga este putin mai mic.