| honeybunny13 a întrebat:

vine ziua mea pe 25 decembrie si vreau si eu un telefon cu android ieftin va rog fundita

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sony ericsson xperia x8 il recomand si a scazut mult la pret.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Îţi recomand Samsung Galaxy Chat B5330 - un telefon BUN la un preţ accesibil :

http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Chat-B5330-White.html

| COOLboY a răspuns:

Iti recomand Samsung Galaxy Mini 2 care costa aprox. 600-650 de lei. Daca iti permiti un telefon de 800-850 de lei, iti recomand Sony Xperia U.

| GFStep a răspuns:

Daca vrei un telefon bun si ieftin, iti recomand Motorola defy mb525