| anonim_4396 a întrebat:

Cine are Orange Pasadena, sau Alcatel OT 918 Hello Kitty si ma poate ajuta cu un backup complet? Va zic eu cum, am nevoie doar de o persoana cu unul din aceste telefoane.

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Ce backup doresti? fiecare persoana care are backup, are backup la aplicatiile lor si agenta lor.
sistemul de operare ramane la fel peste tot, fie ca l-ai formatat sau nu.

| addrian98 a răspuns (pentru SasNetRomania):

Ma refer la un backup facut cu ClockworkMod Recovery, prin care eu as putea reveni la ROM-ul original pentru tel meu.

| SasNetRomania a răspuns (pentru addrian98):

Am inteles, slabe sanse pentru acel telefon sa aiba cineva clockworkmod. oricum succes