| cfrtobias a întrebat:

Are cineva Telefon mobil Sony Xperia E5 si cand vorbiti la telefon la persoana cealalta se aude de la mine(tine) ca si cum ai fi din canal? Poate lipsa semnal sau ceva

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probleme cu semnalul.

| cfrtobias explică (pentru darrio2007):

Nu asta e problema, de ce pe Samsung sau oricare telefon e bun e ceva din telefon sau ceva

| darrio2007 a răspuns (pentru cfrtobias):

Conteaza semnalul. Daca tu ai semnal bun dar cel cu care vorbesti are telefon bun dar semnal slab, faci ceva pe telefon.

| cfrtobias explică (pentru darrio2007):

Pai problema nu e asta cu semnal vreo 5 persoane sau toti cu care au vorbit se aude incet poate are mizerie la microfon sau boxa sau cine stie ori e telefonul defect

| darrio2007 a răspuns (pentru cfrtobias):

Daca a vorbit cu acele persoane si era tot in zona cu semnal slab, inseamna ca este tot semnalul. Dar poate fi problema si de la microfon, cu mizeria. Difuzorul nu are treabă.