| Madalynpgl a întrebat:

As dori sa achizitionez un Smartphone. Samsung galaxy s2 sau S2 plus?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Samsung Galaxy S2.

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Exista 2 diferente intre ele : memoria-8gb la S2 Plus si 16 la fratele sau si culoarea.

Personal as alege S2 Plusul, consider ca 8GB iti sunt suficienti, mai ales ca poti adauga si card la el.

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Vezi ca s2 plus este putin mai performant decat S2 si vad ca parerile celor care l-au cumparat deja inclina balanta spre s2.

Uite. il gasesti aici: http://bit.ly/18muCTu la un pret promotional.

| ombladon112 a răspuns:

S2 plus
Ai un pret bomba aici http://bit.ly/1cmvqn8

| AlexBoy88 a răspuns:

Mai strange niste banuti si ia-ti un Samsung galaxy s3.
Este de doua ori mai bun.
EX: Samsung galaxy s2 plus are un procesor Dual-Core de 1, 2GHz iar Samsung galaxy S3 are Quad-Core de 1. 4Ghz(adica 4 procesoare) plus ca este mult mai mare si are ecranul mai bun.
Eu zic sa mai astepti sa mai strangi putin nu vei fi dezamagit!

| Madalynpgl explică:

Deci am inteles cu s3-ul, dar dintre s2 sau s2 plus, care e mai bun!?

| Ionutz_Ionutz_1997 a răspuns (pentru Madalynpgl):

Pai ma bun e S2 dar mai convenabil e sa iti iei un s3 sau s3 mini pentru ca e la un pret convenabil si in acelasi timp e o varianta mai noua si mai buna stiu asta pentru ca si eu tot s3 mini am bafta happy