| NicVal74 a întrebat:

As dori sa-mi recomandati cea mai buna aplicatie de unit fisiere video facute cu telefonul, fara sa piarda din calitatea imaginii, numai sa le uneasca fara conversie in alt format video.Va multumesc,

3 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Pentru telefon nu stiu,
pentru PC, orice editor video, chiar si cele gratuite.

Personal folosesc DaVinciResolve (varianta gratuita) pentru orice.

uite si un tutorial pentru ce doresti. (incepe la minutul 1:56)
https://www.youtube.com/watch?v=IYmC81d3v3o

| bmerry a răspuns:

Dacă ai iPhone, descarcă-ți iMovie. Este ușor de folosit și nu afectează calitatea filmulețelor originale.

| 012345678910bbb a răspuns:

Clips