| killeru22 a întrebat:

As vrea sa imi iau telefon nou si vreau sa fie pentru navigat pe net si pentru jocuri pana in 1500 lei si vreau sa mearga jocurile mai populare (temple run dragon slayer etc) Ce telefon imi recomandati?

7 răspunsuri:
| VyrusEleven a răspuns:

Samsung galaxy S2. Un telefon excelent, cun un design pe masura, si niste specificatii de si James Bond s-ar minuna. Alegerea campionilor. Bafta

| killeru22 explică (pentru VyrusEleven):

La alte specificatii e bun dar si telefonul meu are tot atatea Mhz

| killeru22 explică (pentru VyrusEleven):

Si nu e problema daca e tableta

| VyrusEleven a răspuns (pentru killeru22):

Da dar nu depinde doar de frecventa procesorului. Oricum eu zic ca e un telefon superb

| killeru22 explică (pentru VyrusEleven):

Stiu ca nu depinde foarte mult dar la jocui cam asta ar depinde si gb de ram

| misu4ever a răspuns:

Samsung galaxy junior