| MonsterElectric a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon Samsung Galaxy Express 2. Daca puteti sa-mi spuneti pareri pro si contra si daca stiti alt telefon in jurul sumei de 1000 lei

3 răspunsuri:
| 2Low a răspuns:

Este destul de bun.Camera puteau sa o faca de 8 mpx.La fel si cea frontala slabuta care este Vga.Procesor bun, memorie interna buna, memorie RAM generoasa.
La acesti bani eu as lua un Htc Desire 500.Acum depinde si de fiecare persoana si de preferintele proprii.

| Wenttmann a răspuns:

Cum frate sa-ti ai 1000lei si sa nu stii ce telefon sa-ti cumperi... Nu o zic in nume de rau dar stii ce as face eu cu banii aia? As intra rapid pe olx sau tocmai si mi-as lua iphone 5. Iphone e cel mai bun telefon asculta la mine. Samsung e pe locu 3 dupa HTC. Daca nu iti place iphone 5 i-ati HTC ONE second hand.

| MonsterElectric explică (pentru Wenttmann):

Te inteleg perfect si da sunt de accord ca iphone e NR1 dar eu nu am cumparat si nu o sa cumpar second hand. Pur si simplu mai bine cumpar ceva nou nout de la magazin decat sa cumpar second hand si sa descopar ca nu merge ceva si sa nu mai raspunda ala la telefon...