| OsirisVsDC a întrebat:

As vrea sa stiu ce telefon imi sugerati pana in 650-700lei( pret cu abonament+ 60 punct ThankYou) de la Orange. Indata vine ziua mea si as dori un telefon!

3 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

HTC desire x cu cea mai mare incredere! are foarte multe optiuni pe el si cu un pret destul de mic iar cu bugetul asta poti sa ti-l iei cu un abonament de 9 euro daca vrei un abonament mai mic, daca vrei mai mare til iei cu abonament de 15 euro

| Christian_Darius_1905 a răspuns:

Un HTC one sv white cu beats audio 4g lte, daca vrei sa-l vezi pe internet scrie HTC one sv, funda?