| Gogoasa24 a întrebat:

Buna ziua am abonament la Orange de 2 ani si as vrea sa prelungesc abonamentul pentru a lua un Samsung galaxy s5 care costa 573 cate reducere o sa am? am si punte thankyou

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cate puncte ai si ce abonament prelungesti, poti sa calculezi pe site la ei

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa ii apelezi pe colegii mei de la Magazinul Online - 202 pentru mai multe detalii despre ofertele existente.

O zi buna,
Orange Helper

| Gogoasa24 explică (pentru OrangeHelper):

Ok si daca am abonament la Orange de 2 ani o sa beneficiez de o reducere?

| suntserios a răspuns (pentru Gogoasa24):

Pai simplul fapt ca iti prelungesti contractul e o reducere in sine la fel cum sunt si punctele de fidelizare si tu mai vrei inca o reducere? Pai eu am abonament la ei de 12 ani si tot nu imi dau reduceri

| paulmicutz a răspuns:

Nu se merita sa ti-l iei la abonament, crede-ma, stiu ca e mai greu dar se merita sa ti-l iei la liber. Bafta