Întrebare recomandată | buzzzσκατά a întrebat:

Ati putea sa-mi spuneti si mie va rog daca asi-i putea sa achizitionez un iPhone 5 din alta tara la abonament si sa vin cu el in tara sa-l decodez si sa nu mai platesc abonamentul?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Dacă telefonul ţi-l cumpără cineva pe numele lui NU va "scăpa" de plata abonamentului lunar ( chiar dacă nu e folosit în acea ţară ).

Deci, oricum va TREBUI plătit acel abonament de titularul contractului!

3 răspunsuri:
| Beretta a răspuns:

Lasa-te de ilegalitati ca vin pelicanii si te "pescuiesc" laughing

| CristianoRonaldo13 a răspuns:

Nu merge.Trebuiesa platesti si in Romania.

| ScurtelEDoctor a răspuns:

Ai ganduri măreţe observ, si nu, nu merge!
Daca ai şti cum se face un abonament nu mai pune-ai întrebarea asta, bft