| guritadulce7865 a întrebat:

as vrea sa-mi achizitionez galaxy s2 de la vodafonne cu un abonament de 6 euro/luna. Vreau sa va intreb daca trebuie sa platesc tot telefonul...nu as putea sa dau la inceput 1, 2, 3 milioane si apoi sa il platesc cu abonamentul? mi se pare cam scump sa platesc 379 de euro.

Răspuns Câştigător
| Froyo a răspuns:

La orice abonament telefonul se plateste treptat pe parcursul a celor 2 ani dupa care ramane la tine. Nu va trebui sa dai pretul ci doar o mica parte din suma care va intra in costul lunar al abonamentului.

1 răspuns:
| oo4099 a răspuns:

Din cate stiu eu dai o diferenta, dar asta este cam jumatate din pretul telefonului.Si cu cat iti iei un abonament mai mare cu atat scade pretul telefonului.Am impresia ca poti plati si in rate, dar nu stiu sigur.