| irina4219 a întrebat:

Acum câteva minute am primit un apel vocal de grup pe WhatsApp de la două persoane care nu știu cine sunt, deci evident nu le aveam la contacte. Există vreo setare prin care pot să le permit doar contactelor mele să mă apeleze?

Răspuns Câştigător
| PuținConteazăNumele a răspuns:

Salut! Din cate am observat aplicatia WhatsApp nu are nicio setare de acest gen. spor

| Balalau95 a răspuns (pentru PuținConteazăNumele):

Dap, daaaar, cred sincer ca whatsapp-u' respecta numerele blocate in telefon, si cum persoanele sunt indentificate pe whatsapp prin numarul de telefon, poti sa le blochezi in telefonwinking

cred pentru ca nu am testat si imi e lene de ma doare sa testez tongue

1 răspuns: