| IncubusGirl a întrebat:

Acum maxim 30 de min. am scapat o halba de bere pe masa si lichidul mi-a atins foarte, foarte putin telefonul. Am un Allview P7 Xtreme, deci nu se poate desface carcasa ca sa ii pot inlatura bateria, cardul. Display-ul nu mai merge. E pixelat...nu prea pot sa vad nimic! u stiu ce sa ma fac. L-am inchis. Din nou: Contactul dintre lichid si telefon a fost foarte, foarte mic. Nu inteleg ce s-a intamplat. Help, please!

2 răspunsuri:
| XxTerrorxX2 a răspuns:

Imediat ce s-a udat telefonul ar fi trebuit sa scoti bateria, dar din păcate nu ai avut cum... Lasa-l la uscat si roaga-te sa functioneze laughing

| IncubusGirl explică (pentru XxTerrorxX2):

Il aveam de o luna si l-am recuperat cu garantie, deci e ok big grin. Pfuu!