| Alexandru_Razvan_1999 a întrebat:

Am 16 ani, intrebarea este...As putea sa fac un abonament pe numele meu la Orange?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti multumim pentru interesul acordat ofertelor noastre.
Avand in vedere mesajul tau, iti confirm ca varsta minima pentru activarea unui abonament este de 18 ani.

O zi buna,
Orange Helper

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU poţi deoarece eşti MINOR!
Cel mult, eventual, unul dintre părinţi poate face un abonament şi-ţi dă cartela & telefonul...

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, pentru că ești minoră.

| Sabau_Marian_1998 a răspuns:

In primul rand ai 16 ani, nu poti sa faci pe numele tau pentru ca nu esti major. Daca chiar vrei roaga pe mama-tata pe cineva din familie sa il faca pentru tine. Sper ca te.am ajutat. funda