| Anonimabufnita a întrebat:

Am 20 de ani si nu lucrez, nu am nici factura pe numele meu... As putea face abonament pe numele meu la Orange? Si ce am nevoie pentru a face?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Buna,
Poti activa un abonament atat in magazin, cat si online. Pentru semnarea contractului va trebui sa te prezinti in orice magazin cu actul de identitate in original si permisul de conducere sau cardul bancar. De asemenea, daca esti decis sa activezi un nou abonament, te putem ajuta cu trimiterea solicitarii catre departamentul Vanzari, pentru prezentarea unei oferte. Avem nevoie de numarul tau, adresa de email si orasul in care locuiesti, cat si sa ne spui daca doresti abonamentul pe persoana fizica sau juridica, date pe care le asteptam in privat.
O zi buna,
Orange Helper

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De o adresa la care locuiesti. Sa dovedesti cu acte.

| Anonimabufnita explică (pentru darrio2007):

Doar de adresa am nevoie?

| aXy99 a răspuns:

Cartela ce are?

| Katy20p a răspuns:

Te duci cu buletinul si cauta-ti un loc de munca

| Anonimabufnita explică (pentru Katy20p):

Am niste probleme de sanatate si voiam sa stiu daca pot face abonament sa pot suna familia