| gianny9773 a întrebat:

Buna am achizitionat un Huawei G510-0100 si am dat upgrade la cyanogenMOD11 dar mi-a iesit urat de tot pentru ca am facut pentru prima data lucru asta ...pana la urma i-am dat repornire cand surpriza mesaj(image signature verify fail!
Your boot/recovery image may have an incorrect signature.
Please upgrade your image to a signature official one. numai ma lasa sa fac nimic, ajutati-ma va rog daca stiti.cu stima

5 răspunsuri:
| gianny9773 explică:

Ma puteti ajuta plsssssssssss

| rbydark a răspuns (pentru gianny9773):

Daca poti sa ii da reset dai daca nu singura solutie este sa il duci la un servis....si eu am patit-o la fel dar al meu era mort de tot

| gianny9773 explică (pentru rbydark):

Nu pot sa-i fac nimic decat combinatiile de butoane ambele volum+power in download mode...si cam cat te-a costat reparatia? mersi pentru rasp

| rbydark a răspuns (pentru gianny9773):

Pe mine nu ca l'am avut in garantie... daca nu ai garantie o sa te coste in jur de 50 lei

| gianny9773 explică (pentru rbydark):

Am rezolvat si facut de mine nu service... oricum mersi pentru rasp