| SimoneGanu10 a întrebat:

Am de ales intre un Iphone 6 si intre un Samsung Galaxy S6. Ce sa aleg?

8 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Eu cred că iPhone-ul e doar pentru a crea impresie... Prețul ăla e mai mult pentru brand, nici decum pentru caracteristici...
Aş prefera Samsung, dacă ar fi să aleg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy S6

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomand iPhone, am avut un 5 care l-am vandut si mi-a parut foarte tare rau. Alege iPhone ul si nu ai sa regreti happy
Camera de pe S6 e o gluma ieftina

| Anonima6789777 a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy S6 si il recomand cu mare drag! Are o camera foarte buna si se misca foarte bine. dar daca esti adeptul unui telefon mai compact unde toate sunt ordonate si le gasesti usor poti alege Iphone-ul! bafta

| SLexuS a răspuns:

S6

| andrew02 a răspuns:

IPhone

| DubbleD a răspuns:

Deocamdată Iphone 6 este mai nou