| fitter a întrebat:

Samsung galaxy S sau Iphone 4? Pe care sa-l aleg?

Răspuns Câştigător
| BeautifulAngel a răspuns:

Iphone 4...arata mai bine
winking
funda?batting eyelashes

16 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Din moment ce ai postat la Auto & Moto as alege o Solenta!

| Minks a răspuns:

Eu as lua Samsungul. Procesor performant, display generos, Android.etc.

| Simpatic a răspuns:

Eu as alege Samsung galaxy S pentru sistemul de operare si pentru ca Iphone 4 nu isi justifica pretul ridicat! In rest amandoua sunt doua smartphon-uri tari si seamana mult unul cu celalalt.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Galaxy S imi place mai mult ca si functii, dar nu pot spune ca imi displace iPhone 4/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphone 4

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Hai ma frate nu puneti intrebari ca astea.ca nu va crede nimeni ca aveti bani de asa ceva.voi puneti aceste intrebari ca sa creada lumea ca aveti bani de asa ceva.si oricum auto-moto skoda/kawasaki

| gigel68 a răspuns:

Mie imi place foarte mult modelul asta http://nefis.md/data/big_44383.jpg
posibil sa nu fie inca aparut la noi.

| gigel68 a răspuns:

@Cthulhu666, al meu e mai tare laughing

| kaBooMx a răspuns:

Asteapta pana apare iphone 5 si atunci sa il iei pe ala ca va fi superior tuturor

| SNIPƎR a răspuns:

1.iphone 4 :eu ti-as recomanda iphone 4 e parerea ta http://apple.yourphone.ro/Detalii-Apple-iPhone+4+16GB+.html.
2.samsung galaxy S: eu am dar parerea mea este ca nu e asa bun dupa un timp nu o sa-ti mai placa depinde care iti place http://samsung.yourphone.ro/......6gb+.html.
Funda plz.

| cudyu007 a răspuns:

Samsung tonguehappy calitate mai ok la marca

| Kiduu12 a răspuns:

Iphone 4...parerea mea depinde de tine

| BallerVD a răspuns:

Http://www.myinsulators.com/downtownseattle/phone3.jpg >> Simply the best :X:X:X:X:XX:X::X:X:X:X:X

| bigflo a răspuns:

Nokia n 8

| Tallent81 a răspuns:

Iphone 4 nici nu sadea pe ginduri!

| adriangolescu a răspuns:

Din punctul meu de vedere as spune sa alegi galaxyS deoare ce Iphone-ul este mai mult de jocuri pe cand pe galaxy ai mai multe aplicatii. Funda?big grin