| maria89nic a întrebat:

Am de gand sa imi cumpar un iphone 4s de pe site-ul EMAG.ro
stie cineva daca este de incredere acest site? sa comand acest tip de telefon precizat mai sus?

Răspuns Câştigător
| Eidriana a răspuns:

Este un site 100% sigur. Eu foarte des mi-am luat electronice de la ei si tot timpul am fost multumita. Mi-am luat ceva aiurea o data, o memorie ram pentru laptop si nu era compatibila cu laptopul meu iar un consultat m-a ajutat sa mi-o schimb, sa o returnez pe cea veche si sa imi iau alta in schimb. Sunt foarte profesionisti, recomand cu mare incredere.

2 răspunsuri:
| kitten95 a răspuns:

Pai, fiind cel mai mare site cu vanzari din tara e evident ca e si sigur. eu mi-am cumparat de acolo: unitate centrala, placa, mp3, boxe, mouse si multe altele si toate au venit noi-noute. plus ca la comenzi mai mari de 90 de lei ai transportul gratuit in toata tarahappy